Paralotniowa

O nas:

Na paralotniach latamy od 1987 roku, nasz zespół składa się z doświadczonych pilotów i instruktorów paralotniowych działających na podkarpaciu.

Piloci posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, przeszkolenia oraz ubezpieczenia a sprzęt na którym latamy to nowoczesne paralotnie z odpowiednimi certyfikatami i przeglądami. Ponadto stale współpracujemy z pierwszą w Polsce firmą paralotniową Pelczar Paragliders prowadzoną przez konstruktora i instruktora sekcji paralotniowej Bogusława Pelczara.

Nasi piloci są członkami Kadry Narodowej w celności lądowania.

Loty widokowo zapoznawcze:

Wykonujemy usługi polegające na lotach widokowych oraz zapoznawczo szkoleniowych na paralotniach i motoparalotniach dla szerokiej grupy odbiorców. To może być wstęp do wspaniałej przygody jaką jest ten bezpieczny sport lotniczy lub po prostu jednorazowa przygoda.

Wiecej informacji: Marcin Gnap

www.magicfly.pl

Szkolenia:

wiecej informacji

– instr Bogusław Pelczar

Działalność sportowa:

Członkowie sekcji biorą udział w międzynarodowej rywalizacji sportowej oraz organizują zawody w celu popularyzowania tego pięknego sportu.

Zainteresowanych zapisaniem się na szkolenie paralotniowe bądź przelot w tandemie paralotnią prosimy o kontakt z Panem Bogusławem Pelczarem tel 608 452 062