Pokazy spadochronowe

Zapytaj o ofertę!

Przedstawiam Państwu ciekawa propozycję dotycząca zwiększenia atrakcyjności imprez organizowanych na świeżym powietrzu przez wszelkiego rodzaju instytucje, przedsiębiorstwa i osoby fizyczne.

Aeroklub Podkarpacki oferuje możliwość wykonania skoków pokazowych. Do tego celu potrzebujemy kawałek odsłoniętego terenu i dobrej pogody a ze swojej strony oferujemy:

• lądowanie grupy skoczków (3-12 osób) we wskazanym miejscu
  • holowanie transparentów, flag
  • umieszczenie logo na czaszy spadochronu

Zapytaj o ofertę!

Cena skoku zależy od liczby skoczków i odległości od lotniska Krosno. W celu ustalenia terminu i warunków finansowych proszę o kontakt z dyrektorem Aeroklubu, natomiast w sprawie przydatności terenu informacji udzielają:

• instr. Grzegorz Zajchowski
  • instr. Piotr Przybyła