Z żalem zawiadamiamy, że 29 października 2023 zmarł w wieku 83 lat nasz kolega, modelarz – Tadeusz Jurczyk. Jeden z nestorów modelarstwa w Krośnie. Wieloletni członek Aeroklubu Podkarpackiego oraz naszego stowarzyszenia modelarskiego od samych jego początków. Trudnił się modelami swobodnie latającymi głównie w kategoriach F1H, latających skrzydłach F1S i F1A. Oprócz tego latał również RC – małymi szybowcami i motoszybowcami, z „Zefirkiem” na czele. Osoba zawsze bardzo pogodna, chętnie wspierająca wszystkie inicjatywy ku popularyzacji modelarstwa.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 31 października 2023 o godz. 13.30 różańcem w Kościele Parafialnym w Głowience. Msza o godzinie  14.00, po niej odprowadzenie zmarłego na miejsce spoczynku na Cmentarzu Parafialnym w Głowience.

5/5 - (1 vote)