NASZ AEROKLUB INSPIRACJĄ DLA NAJMŁODSZYCH ….

Dzięki imprezom kulturalnym i technicznym , które zostały przeprowadzone przez nasz Aerobklub  w 2022 roku ,
staliśmy się inspiracją do stworzenia programu

ORŁY PODKARPACKIEGO NIEBA

którego głównym celem jest zapoznanie dzieci i młodzieży z historią lotnictwa w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem tradycji szybownictwa na Podkarpaciu w Krośnie i Bezmiechowej poprzez przybliżenie sylwetek ludzi tworzących tę historię, wśród nich: Adam Ostoja Ostaszewski ze Wzdowa – pionier lotnictwa w Krośnie, Tadeusz Góra i Wanda Modlibowska – rekordziści w długości lotu z szybowiska w Bezmiechowej oraz Jaś i Staś Magurowie – bohaterscy harcerze, którym wojna odebrała szansę rozwoju pasji szybowcowej, w tym roku obchodzimy 100-lecie ich urodzin.

LINK do tego ciekawego projektu zamieszczamy poniżej. Zainteresowanych dużych i małych zapraszamy do zapoznania się a także do nabycia wiedzy lotniczej.

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA LOTNICZE w 2023 r.  – ZAPISY DO POŁOWY STYCZNIA
ceny z roku 2022 !!!

Z LOTNICZYM POZDROWIENIEM ZARZĄD i CZŁONKOWIE AEROKLUBU PODKARPACKIEGO SZKOŁY LOTNICZEJ w KROŚNIE

5/5 - (1 vote)