Wczoraj (16.04) o godzinie 11:00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się konferencja prasowa „Balony nad Krosnem”, w której uczestniczył Prezes Aeroklubu Podkarpackiego Andrzej Ulanowski.

Była to pierwsza spotkanie, podczas którego lokalni dziennikarze mogli poznać nowego szefa krośnieńskiej szkoły lotniczej.

konferencja-krosno

Konferencja „Balony nad Krosnem” 2014

Podczas dziennikarskiego briefingu Andrzej Ulanowski podkreślił rolę krośnieńskiego lotniska, w organizacji zawodów balonowych, a także zapewnił – Tradycyjnie jako Aeroklub Podkarpacki, będziemy starać się uczestniczyć bardzo aktywnie podczas zawodów balonowych. Nie zabranie pokazów naszej sekcji spadochronowej i szybowcowej. Niewykluczone, że odbędzie się także pokaz akrobatyczny i zapoznawcze loty szybowcem. Postaramy się uświetnić tę imprezę, dokładając wszelkich starań, by nabrała szerokiego, lotniczego wymiaru.

Szczegóły XV Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie znajdziecie na oficjalnej stronie zawodów www.gorskie-zawody-balonowe.pl

(mg)
Fot. Łukasz Jaracz