Walne zgromadzenie 09.09.18

Zawiadomienie

Zarząd Aeroklubu Podkarpackiego – Szkoły Lotniczej w Krośnie informuje, że zwołane na dzień 19.08.2018r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie zostało z przyczyn formalnych odwołane.

Jednocześnie Zarząd Aeroklubu Podkarpackiego Szkoła Lotnicza w Krośnie informuje, że działając na mocy Statutu Aeroklubu Podkarpackiego – Szkoły Lotniczej, zwołuje:

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w zmienionym terminie, które odbędzie się w dniu 09.09.2018 w „Sali Tradycji” Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa, Krosno, ul. Żwirki i Wigury 8.

-I termin 9:00
-II termin 09:30

Cel Zebrania:
1.Podjęcie Uchwały w sprawie zmian w Statucie Apdkp-SL w związku ze zmianami przepisów o Organizacji Pożytku Publicznego oraz możliwością
pozyskiwania funduszy na działalność ze środków unijnych.

Porządek Obrad:

1. Otwarcie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia.
2. Wybór Protokolanta NWZ
3. Wybór Przewodniczącego NWZ.
4. Wybór Komisji Mandatowej.
5. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.
6. Wybór Komisji Skrutacyjnej.
7.Zatwierdzenie Regulaminu obrad NWZ.
8.Przyjęcie porządku obrad NWZ.
9.Informacja Zarządu i przedstawienie wniosków o zmianie zapisów Statutu.
10.Dyskusja i głosowanie nad zapisami Statutu.
11.Przyjęcie tekstu jednolitego Statutu oraz Uchwał i Wniosków.
14. Zakończenie obrad.
Aeroklubu Podkarpackiego -Szkoły Lotniczej