EPKR Spotters

logoEPKRJesteśmy grupą ludzi z Krosna i okolic, którzy kochają przebywać na lotniskach i podziwiać piękno „żelaznych ptaków”.

W naszym klubie zrzeszamy dwa typy spotterów – tzw. „lotniskowe kury” oraz spotterzy RNAV. Spotterzy lotniskowi działają na swoim rodzimym lotnisku; w naszym przypadku jest to głównie EPKR w Krośnie.
Natomiast spotterzy RNAV działają zazwyczaj przy własnych oknach, na własnych balkonach lub też podczas spacerów z rodziną.
Nasza działalność skupia się wokół EPKR, lecz nie zapominamy o innych lądowiskach w naszym regionie, jak baza LPR w Sanoku, szybowisko w Bezmiechowej czy wracającym do łask lotnisku w Birczy (Arłamów). Spotkać nas również możecie na lotniskach całej Europy podczas pokazów lotniczych i nie tylko.

EPKR Spotters to przede wszystkim wspaniali ludzie z piękną pasją, fantastyczne wyjazdy na lotniska w Polsce i Europie, własna galeria na stronie oraz możliwość publikowania relacji ze swoich podróży samolotem i wyjazdów spotterskich.
Wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem do EPKR Spotters zachęcamy do kontaktu  – piszcie śmiało, na każde zapytanie z chęcią odpowiemy.
Jeśli jesteś pilotem i chciałbyś mieć w swoim albumie profesjonalne zdjęcia z tobą za sterami, napisz do nas. Zrobimy Ci zdjęcie zarówno ziemi, ale chętnie też zorganizujemy sesję Air2Air.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.EPKRspotters.pl
Chcemy, by widok osoby z aparatem na terenie lotniska nie wzbudzał strachu, lecz sympatię. Mamy nadzieję, że nasza strona będzie właśnie temu służyć.