Spotkanie organizacyjne „Zawody Balonowe 2017”

W dniu 26.04.2017 (środa) odbędzie się spotkanie organizacyjne przed „Zawodami Balonowymi” w sali wykładowej o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich chętnych Wolontariuszy. Przypominamy, że podczas „Zawodów Balonowych” możliwe jest odrobienie godzin społecznych.

Ważność KWT i uprawnień

W sobotę tj. 22.04.2017 od godz. 8:00 Szef Wyszkolenia Jan Zając będzie uzupełniał akta pilotów o badania, ważność uprawnień oraz KWT. Jeśli pogoda pozwoli uruchomiona zostanie wyciągarka dla osób, które nie mają zaległości oraz posiadają aktualne dokumenty.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka,
szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa
oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy Zarząd i PracownicyIMG_3235 Aeroklubu

Informacja

Prosimy o składanie dwóch zdjęć (jak do dowodu os.) w biurze w celu wydania identyfikatorów/przepustek przez spółkę Lotniska. Zdjęcia powinny być opisane na odwrocie.

Zmarł Andrzej Skrudlik

10633417_930082860352670_7135644827555962993_oZ głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy że zmarł nasz kolega, były Członek Zarządu, pilot ANDRZEJ SKRUDLIK.

POGRZEB ; CZWARTEK GODZ. 14.30 Msza Św. (Różaniec- 14:00) , JASŁO, KOŚCIÓŁ W ŻUŁKOWIE ,UL. JANA Z DUKLI -SKRZYŻOWANIE Z UL. GRANICZNĄ. Miejsce pochówku to stary cmentarz w Jaśle

Cześć jego pamięci.