Książka 70 lat Aeroklubu Podkarpackiego

Zrzut ekranu 2016-08-18 o 10.11.31Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa informuje, że możliwe jest drugie wydanie książki:

„70 lat Aeroklubu Podkarpackiego/ 100 lat lotnictwa na Podkarpaciu”.

(620 stron,  dokumenty źródlowe i zdjęcia od 1915 roku)

Wznowienie ...

Spotkanie Sekcji Specjalistycznych

Spotkanie wszystkich Sekcji Specjalistycznych odbędzie się w dniu 8.08.2016 (poniedziałek) o godz. 18:00 w budynku Aeroklubu Podkarpackiego przy ul. Żwirki i Wigury 8, 38-400 Krosno w sali wykładowej (I piętro).

INFORMACJA DLA CZŁONKÓW

AEROKLUBU PODKARPACKIEGO
SZKOŁY LOTNICZEJ W KROŚNIE

Na wniosek Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia  z dnia 25.06.2016r.  podjęto Uchwałę 2/2016 podnoszącą składkę członkowską  o 50 zł/ m-c do końca 2017 roku dla członków zwyczajnych i stowarzyszonych z zastrzeżeniem, że członkowie mogą odpracowywać tę część składki przyjmując przelicznik 10zł/rg.

Uchwała wchodzi w życie z dniem 20.07.2016.

Nocne zwiedzanie lotniska – 21 maja 2016

Spotkanie z Podniebnymi Mistrzami w Aeroklubie