PODZIĘKOWANIE ZA PIKNIK 2016

Informacja o pogrzebie

Msza żałobna za Leszka Preisnera zostanie odprawiona we czwartek, 8 września o godzinie 16.00, w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, Parafia Jasło-Żółków, ul. Św. Jana z Dukli 4. O godzinie 15.30, przed mszą żałobną, zostanie odmówiony Różaniec.

Pożegnanie

collageZ żalem zawiadamiamy, że w dniu 04.09.2016 roku odleciał na niebiańskie lotnisko Członek Stowarzyszony Naszego Aeroklubu Leszek Preisner. Lubiany przez wszystkich, uczynny i życzliwy oraz zawsze skory do pomocy wszystkim i przy każdym problemie.
Będzie nam Ciebie Leszku brakowało. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

W tym samym locie opuścił nas Artur Krzysztynski, sympatyk lotnictwa, żeglarz i wspaniały kolega. Byłeś tak krótko wsród nas, lecz pozostaniesz na zawsze w naszych wspomnieniach.

Zarząd Aeroklubu, piloci i pracownicy.

Odlotowy Piknik na Lotnisku w Krośnie

!!!_zmniejszony_50procent

Książka 70 lat Aeroklubu Podkarpackiego

Zrzut ekranu 2016-08-18 o 10.11.31Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa informuje, że możliwe jest drugie wydanie książki:

„70 lat Aeroklubu Podkarpackiego/ 100 lat lotnictwa na Podkarpaciu”.

(620 stron,  dokumenty źródlowe i zdjęcia od 1915 roku)

Wznowienie ...